Ateities Marijampolę matome kaip žalią ir švarų regiono centrą su savo infrastruktūra. Čia turi būti švarus oras, kuriame lengva kvėpuoti bei patogu judėti viešuoju transportu.
Ateities mieste turi nepriekaištingai veikti visuomeninio transporto sistema, kuri šiandien kuriama. Žmonės nori greitesnės, patikimesnės, saugesnės ir patogesnės transporto priemonės. Tačiau kokia ji galėtų būti?
Viešojo transporto paslaugos visuomet buvo aktualios Marijampolės miesto ir priemiesčio gyventojams.
UAB „Marijampolės autobusų parkas“ yra viena iš didžiausių viešojo transporto sistemos dalių savivaldybėje. Šiandien galime drąsiai teigti, jog įmonė žengia atsinaujinimo ir modernumo keliu, suprasdama žmonių poreikius ir galimybes.
Įmonė atsinaujinta naujos kartos ekologiškais autobusais („Setra“, „Volkswagen Crafter“, „Irisbus Arway“, „Castrosua“), puikiai pritaikytais žmonių patogumui ir kelių infrastruktūrai. Sukurta šiuolaikiška transporto priemonių aptarnavimo infrastruktūra. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos ir patyręs vairuotojų kolektyvas, nuolat gerinama keleivių aptaranavimo kokybė.
Didelis dėmesys skiriamas maršrutų stebėsenai ir keleivių poreikių tenkinimui. Maršrutų grafikai parenkami atsižvelgiant į žmonių srautus vietos ir laiko atžvilgiu. Užtikrinamas kelionės saugumas ir punktualumas.
Įmonė nuolat žvelgia į ateitį ir nesiruošia sustoti ieškodama būdų papildyti turimą parką naujais ekologiškais autobusais, siekdama įdiegti elektroninio bilieto sistemą, didindama veiklos kokybinius rodiklius.
Tai patvirtina atsakingą ir labai reikalingą įmonės požiūrį į ateities viešojo transporto perspektyvą, kurioje neišvengimai dominuos paslaugos kokybės aspektas per saugumą, mobilumą ir modernumą.