APIE MUS
APIE MUS

UAB Marijampolės autobusų parkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė. Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto ir priemiesčio maršrutais.

Paskutinės naujienos

Siuntų pakavimas


Jei norite išsiųsti siuntinį, tačiau neturite įpakavimo, Jums nebūtina skubėti ieškoti kur galite įsigyti voką ar dėžutę. Užsukite tiesiai pas mus ir išsirinkite tinkamiausią pakavimo priemonę.

Prekė Matmenys (mm) Kaina
Vokas (L) A4 0,50 €
Vokas pl.(S) 175×225 0,50 €
Vokas pl.(M) 240×350 0,80 €
Vokas pl.(L) 350×450 1,00 €
Dežė (M) 300x263x143 1,50 €
Dežė (L) 380x253x228 1,80 €
Dežė (XL) 440x300x325 2,00 €
Vokas burbulinis (S) 120 x 175 0,50 €
Vokas burbulinis (M) 170 x 230 0,80 €
Vokas burbulinis (L) 240 x 350 1,00 €

 


Pakuotės reikalavimai

Standumas

Pakavimui turi būti naudojamos tik naujos, tvirtos gofruoto kartono dėžės, vokai ar plastikiniai maišai. Pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių ir ant jos bus kraunamos kitos pakuotės, todėl jos kraštinės turi būti tvirtos, kad atlaikytų krūvį ir nesubliūkštų.

Užpildymas

Tuščios pakuotės ertmės turi būti užpildytos, nes priešingu atveju pakuotėje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir dėl to gali susigadinti. Prekės ar vertybės negali kyšoti iš pakuotės, nes kraunant į transporto priemonę išlindusios dalys gali būti sugadintos. Tarp daikto ir dėžės sienelių turi būti bent 5 cm storio užpildo sluoksnis. Daiktai turi būti įpakuoti stabiliai ir tvirtai.

Sandarumas

Skysčiai privalo būti  sandariuose induose. Jei skysčiai siunčiami bakuose ar kituose specialiuose induose, užtikrinkite, kad indų kamščiai būtų su apsaugomis, t. y. nenuėmus apsaugų kamščiai neatsisuktų. Draudžiama siųsti skysčius stiklinėse pakuotėse.

Pakuotės užklijavimas

Gofruoto kartono dėžę būtina užklijuoti apjuosiant lipnia juosta per visą apimtį mažiausiai trijose vietose. Apvyniojus juostos per mažai, dėžė gali neišlaikyti viduje esančio turinio ir atsidaryti.

 


Siuntų pakavimo rekomendacijos

1. Naudokite naują gofruoto kartono dėžę, kuo daugiau kartų dėžė naudojama, tuo daugiau numatytųjų apsauginių ypatybių praranda; taigi anksčiau jau naudota dėžė gali neužtikrinti tinkamos jūsų siuntos apsaugos.

Jei dėžė nenauja, įsitikinkite, kad ji tvirta ir nepažeista: nesubraižyta, neįplyšusi, kampai nesulankstyti.

2. Pasirinkite dėžę, kurios stiprumas atitiktų reikalavimus.

3. Kiekvieną daiktą apvyniokite 5 cm storio pakavimo medžiaga ir sudėkite taip, kad iki dėžės sienelių liktų 5 cm tarpas. Kiekvieną daiktą į pakavimo medžiagą vyniokite atskirai.

4. Net ir kratomoje dėžėje jos turinys turi būti stabilus ir nejudėti.

5. Naudokite amortizuojančias medžiagas:

5.1. Oro maišelius – siuntos su lengvais daiktais ertmėms užpildyti. Netinka daiktams aštriais kampais ir daiktams, kurių savybės kinta esant dideliems temperatūros pokyčiams.

5.2. Birų putų polistirolą naudokite siuntos su lengvais daiktais pakuotės ertmei užpildyti. Netinka siauriems ir plokštiems daiktams. Kad sumažintų daiktų judėjimą, polistirolo aplink daiktą reikėtų apiberti 5 cm sluoksniu.

5.3. Pakuotės su lengvo ir vidutinio svorio daiktais ertmėms užpildyti naudokite glamžytą tvirtą popierių. Toks popierius netinka trapiems daiktams. Tarp daikto ir dėžės sienelių dėkite 5 cm storio popieriaus sluoksnį.

5.4. Trapiems daiktams – keramikai, stiklui, elektroninėms prekėms ir pan. – naudokite specialią tik tiems daiktams transportuoti skirtą pakuotę. Nenaudokite lipdukų „trapus” (angl. fragile) ir „elgtis atsargiai“ (angl. handle with care) kaip pakaitalo kruopščiam pakavimui – jie naudojami tik informavimo tikslais.

6. Saugiai uždarykite dėžę. Naudokite plastikinę izoliacinę juostą. Dėžės atvartus ja užklijuokite trimis sluoksniais iš viršaus ir apačios. Jei dėžė yra standartinio tipo, t. y. jos atvartai susieina centre, po tris juostas klijuokite tiek viršuje, tiek apačioje, – tada vidurys ir dvi kraštinės bus visiškai sandarios. Dėžių, kurių atvartai uždengia vienas kitą, tris juostas klijuokite dėžės viršuje ir tris apačioje, – tada sandarios bus trys kraštinės.

7. Jei pakuotės turinys jautrus temperatūros ar atmosferos slėgio pokyčiams, naudokite specialią, nuo šių veiksnių apsaugančią pakuotę.