APIE MUS
APIE MUS

UAB Marijampolės autobusų parkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė. Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto ir priemiesčio maršrutais.

Paskutinės naujienos

Bagažo saugojimas

 • Bagažas priimamas ir išduodamas Marijampolės autobusų stoties siuntų terminale kasdien nuo 06.00 iki 20.00 val.  
 • Už kiekvieno rankinio bagažo vieneto saugojimo visą ar nevisą kalendorinę parą imamas 1 Eur mokestis.
 • Priimtas saugoti bagažas turi būti tvarkingai supakuotas, pakavimo paslaugas teikia ir pati stotis (įkainiai).

Bagažo saugojimo taisyklės

 1. Klientų bagažo saugojimas organizuojamas autobusų stotyje, Siuntų ir bagažo saugojimui įrengtose patalpose.
 2. Stoties bagažinėje už mokestį saugomas bagažas, kurio matmenys ne didesni kaip 100 x 50 x 30 cm arba kai bendra jo matmenų suma ne didesnė kaip 180 cm. Didesnių matmenų bagažas saugomas tik esant techninėms galimybėms jį saugoti.
 3. Draudžiama stočių bagažinėse saugoti lengvai užsidegančias, sprogstančias, dvokiančias, gailias medžiagas, suslėgtas arba suskystintas dujas, išskyrus dujas portatyviniuose balionuose, smailius, pjaunančius daiktus, nesuvyniotus arba be apvalkalų šaunamuosius ginklus, griozdišką bagažą, trukdantį praeiti, gyvūnus be taros.
 4. Bagažas priimamas saugoti nepaisant, ar keleivis turi važiavimo dokumentus, ar ne.
 5. Priimtas saugoti bagažas turi būti tvarkingai supakuotas, išimtis – tam tikri daiktai, kurie negali būti saugomi neįpakuoti.
 6. Į bendrą bagažinę iš klientų bagažas saugomas iki 30 parų, po to dalyvaujant komisijai nurašomas; už kiekvieno bagažo vieneto saugojimą imamas nustatytas 1 Eur mokestis už visą ar nevisą kalendorinę parą.
 7. Priimdamas bagažą darbuotojas į programą įveda kliento pavardę. Bagažo saugojimo kvitą su unikaliu kvito Nr. ir kliento pavarde pritvirtina prie bagažo, kitą kvitą įteikia klientui.
 8. Gražindamas bagažą ekspeditorius iš kliento paima kvitą, sutikrina kliento pavardę ir kvito Nr. su kvitu, pritvirtintu ant bagažo. Kvito Nr. įregistruojami į kompiuterinę apskaitos programą, nurodant bagažo paėmimo datą.
 9. Jeigu bagažas saugojamas daugiau kaip vieną kalendorinę parą, imamas nustatytas 1 Eur papildomas mokestis už kiekvieną papildoma pilną ar nepilną kalendorinę parą.
 10. Klientui pametus kvitą bagažas yra išduodamas pateikus asmens dokumentą ir raštišką prašymą.