APIE MUS
APIE MUS

UAB Marijampolės autobusų parkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė. Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto ir priemiesčio maršrutais.

Paskutinės naujienos

Apie mus

Vizija

UAB „Marijampolės autobusų parkas” vizija – moderni ir reikšminga darnaus judumo sistemos dalis,  reprezentuojanti Marijampolės savivaldybę bei draugiška keleiviams, aplinkai ir darbuotojams įmonė.

Misija

Užtikrinti Marijampolės savivaldybės gyventojams bei svečiams patrauklų, patogų ir šiuolaikišką susisiekimą.

Vertybės

♦ iniciatyvumas

♦ profesionalumas

♦ dėmesys darbuotojams

UAB „Marijampolės autobusų parkas“ kolektyvas niekada neužmiršta savo misijos užtikrinti Marijampolės savivaldybės gyventojams bei svečiams patrauklų, patogų ir šiuolaikišką susisiekimą viešuoju transportu ir siekdami, kad Bendrovė būtų moderni ir reikšminga darnaus judumo sistemos dalis, reprezentuojanti Marijampolės savivaldybę bei draugiška keleiviams, aplinkai ir darbuotojams įmonė, visą savo veiklą grindžia šiomis svarbiausiomis vertybėmis

Iniciatyvumas, tai:   

 • neatidėliotina pagalba ir greitas reagavimas į problemas, avarijas bei gedimus;
 • glaudus bendradarbiavimas kolektyve, įgyvendinant Bendrovės tikslus;
 • draugiškumas ir pagalba mažiau žinantiems ir mažiau patyrusiems;
 • nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, siekiant naudoti pažangiausias technologijas.

Profesionalumas, tai:

 • nuolatinis siekis turėti patikimo, profesionalaus partnerio ir paslaugų teikėjo reputaciją;
 • kokybiškų ir saugių paslaugų gyventojams ir miesto svečiams užtikrinimas;
 • pasirengimas nenumatytoms ir ekstremalioms situacijoms;
 • greitų ir optimalių sprendimų radimas klientams.

Dėmesys darbuotojams, tai:

 • atidumas ir darbuotojų saugos bei sveikatos reikalavimų laikymasis;
 • mokymosi ir tobulėjimo sąlygų užtikrinimas;
 • aprūpinimas ne tik būtinomis, bet ir naudingomis darbo priemonėmis;
 • darbuotojų įtraukimas į Bendrovės valdymo ir strateginio planavimo procesus.

Marijampolės miestas yra įsikūręs susisiekimui svarbioje vietoje. Todėl neatsitiktinai 1992 m. buvo įregistruota UAB „Marijampolės autobusų parkas“. Šiandien šioje bendrovėje dirba daugiau kaip 60 darbuotojų. Bendrovė plėtoja keleivių vežimo transportu veiklą Lietuvoje ir už jos ribų, taip pat teikia autobusų nuomos, siuntų autobusais paslaugas. Bendrovė yra Lietuvos keleivių vežimo asociacijos narė, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ narė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, Alternatyviųjų degalų ir infrastruktūros asociacijos, Sūduvos pramonės ir verslo asociacijos narė.

UAB „Marijampolės autobusų parkas” 2019 ir 2020 metais gavo „ABALT A+++” sertifikatą. Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka griežčiausius vertinimo kriterijus rinkoje. Įmonės sertifikuojamos kaip A klasės lyderės, turinčios aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.  ABALT įvertinimas išskirtinis tuo, kad tarpusavyje lyginamos ne visos, o tik tam tikro verslo sektoriaus įmonės keturiose dydžio kategorijose.

Kasmet nuo 2019 iki 2022 metų bendrovė gavo sertifikatus „Stipriausi Lietuvoje“. Tai kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas sertifikatas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, turinčioms gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą bei sąžiningą verslo kultūrą.

2018 ir 2019 metais „Rekvizitai. Lt“ vykdomuose rinkimuose bendrovė buvo pripažinta „TOP įmone 2018“. Garbingo įvertinimo įmonė nusipelnė už stabiliai plėtojamą verslą, vykdomus finansinius įsipareigojimus klientams ir partneriams, verslo skaidrumą bei atitikusi kitus svarbius kriterijus.                     

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas” turi „Gazelė 2016”  ir „Gazelė 2019” sertifikatus. „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. Apdovanojimas taip pat liudija apie gerą bendrovės finansinę reputaciją, plėtojamą skaidrų ir atsakingą verslą.

Nuotraukų galerija