Kasmet didėjantis keleivių skaičius vis dar maloniai stebina UAB „Marijampolės autobusų parkas“ darbuotojus, analizuojančius keleivių srautus miesto susisiekimo maršrutuose. Dar 2014 metais senus ir jau eksploatacijos laikotarpį baigiančius miesto tipo autobusus Neoplan pakeitė nauji ir modernūs žemagrindžiai Castrosua Carrocera autobusai.

 

Dažnas miesto gyventojas jau pamiršo kaip atrodė senieji, juodus dūmų debesis už savęs paliekantys autobusai. Nemokamas bevielis internetas, erdvus ir šviesus autobuso salonas, patogus įlipimas vyresnio amžiaus keleiviams, neįgaliesiems, mamoms ar tėčiams su  mažyliais vežimėliuose, paslaugūs vairuotojai tai privalumai, kurie daro patrauklią kelionę UAB „Marijampolės autobusų parkas“ autobusais, važiuojančiais miesto maršrutais.

 

Ne tik patogūs, bet ir griežčiausius ekologiško transporto standartus atitinkantys Marijampolės autobusų parko miesto tipo autobusai yra varomi suslėgtų gamtinių dujų ir vandenilio mišiniu. Tokio modernaus ir ekologiško autobusų parko  gali pavydėti netgi didžiųjų miestų vežėjai. Transporto įmonės puikiai žino, kad nauji autobusai yra didžiulis patogumas ne tik keleiviui, bet ir vežėjui.

UAB „Marijampolės autobusų parkas“ remonto dirbtuvių darbuotojai naujųjų miesto autobusų beveik  nemato, nes čia jie užsuka vos keletą kartų per metus. Tuo tarpu senieji autobusai dar ilgai išliks atmintyje, nes remonto dirbtuvėse buvo priversti lankytis gana dažnai.

Įsigijus naujuosius autobusus vairuotojų  darbo vieta neatpažįstamai pasikeitė. Autonominio šildymo sistema, oro kondicionierius, modernios švieslentės ir gausybė kitos papildomos įrangos iš esmės pakeitė kiekvieno jų darbą.

Naujos galimybės atsivėrė ir autobusų parko administracijai. Autobusuose  sumontuota įranga leidžia stebėti viešojo transporto eismą realiu laiku, rinkti duomenis apie keleivių judėjimo srautus bei dar geriau prie jų prisitaikyti.

Be to, naujieji miesto autobusai jau yra paruošti moderniai „elektroninio bilieto“ sistemai, beliko tik sulaukti dienos, kada Marijampolė pereis prie šios patogios bilietų pardavimo sistemos.

Kviečiame  miesto gyventojus ir svečius  naudotis viešuoju transportu, tausoti aplinką bei saugiai ir patogiai pasiekti savo kelionės tikslą.