Didžiuojamės galėdami pranešti, kad UAB „Marijampolės autobusų parkas“  įsigijo 4 naujus 20 vietų VW Crafter autobusus. 2017 metais pagaminti autobusai jau papuošė autobusų parko kiemą ir netrukus išriedės į gatves.

Visi autobusai draugiški aplinkai dėl juose sumontuotų ekonomiškų ir ypatingai ekologiškų EURO VI standartus atitinkančių variklių.

Plačios keleivių įlipimo durys, ergonomiškos sėdynės, jaukus apšvietimas ir nepriekaištingai veikianti salono šildymo bei vėdinimo sistema užtikrina, kad kiekvienas keleivis jaustųsi itin patogiai. Be to, visuose autobusuose veikia nemokamas WiFi internetas, o keleiviams, kurių nešiojamo kompiuterio ar telefono baterija senka yra galimybė pasinaudoti įrengtais USB ir 230V elektros maitinimo lizdais.

Vairuotojų ir keleivių saugumui užtikrinti, autobusuose sumontuotos pačios moderniausios saugumo sistemos: kelio eismo juostų sekimo sistema, antiblokavimo ir antipraslydimo sistemos, lietaus/šviesos sensoriai, autobuso parkavimo sistema ir kt.

Maloniai kviečiame naudotis UAB „Marijampolės autobusų parkas“ teikiamomis paslaugomis ir keliauti mūsų naujais bei patogiais autobusais!