Naudojantis viešojo transporto paslauga svarbu ne tik pati kelionė, bet ir laukimo laikotarpis. Prasidėjus darganotam metų laikotarpiui, pučiant stipriam vėjui ar lyjant lietui laukti viešojo transporto tvarkingame laukimo paviljone kur kas patogiau ir saugiau.

Daugumoje Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančių viešojo transporto laukimo paviljonų yra įrengta patogi keleivių laukimo zona su suoliukais ir užuovėja. Tokios penkios autobusų sustojimo laukimo zonos atsirado J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje šalia ir prieš buvusį prekybos centrą „Norfa“, Gamyklų gatvėje ties UAB „Mavista“ ir Marijampolės žaidimų sporto mokykla bei Liepynų gatvėje, Narto kaime.

Iš stiklo ir metalinių konstrukcijų pagaminti laukimo paviljonai apsaugos žmones nuo besikeičiančių oro sąlygų ir suteiks daugiau komfortabilumo laukiant savo kelionės. Taip pat džiugu, kad gyventojai yra pilietiški ir pastebėję sulaužytą suoliuką ar išdaužtą stiklą laukimo paviljone, netyli, o informuoja apie tai Savivaldybės administraciją.