UAB „Marijampolės autobusų parko” kolektyvas įsikūrė naujose erdviose patalpose Vasaros gatvėje. Beveik 820 kvadratinių metrų ploto pastatas yra moderniausias regione ir atitinka aukščiausius energetinius reikalavimus.

Naujame pastate yra administracinės patalpos, kuriose bus galima organizuoti pasitarimus, mokymus. Taip pat yra buitinės patalpos: virtuvė darbuotojams, san. mazgai, persirengimo kabinos.

Labai svarbu, kad reikiamas autobusų technines apžiūras bus galima atlikti visai čia pat. Nuo šiol autobusų parkas turi tris remonto duobes, iš kurių viena yra diagnostinė, skirta atlikti transporto priemonės techninę apžiūrą. Moderni įranga, įrenginiai ir įrankiai palengvins mechanikų darbą ir suteiks galimybes greitai ir kokybiškai pasirūpinti eksploatuojamomis viešojo transporto priemonėmis.

Marijampolės AP / marijampole.lt nuotrauka

Pakilus vieniems iš ketverių automatinių vartų patenkama į autobusų plovyklą. Viskas yra automatizuota, tad kartu paprasta ir lengva. Autobusų švara yra dar vienas svarbus elementas, padedantis keleiviams suteikti komforto jausmą. Tad dienos metu kursavę ir keleivius gabenę autobusai pasibaigus darbo laikui yra nuplaunami plovykloje, taip pat sutvarkomas ir transporto priemonės vidus. Taip yra užtikrinama, kad kiekvieną dieną autobusai švarūs ir tvarkingi pasitinka naujus keleivius.

Bendrovės vadovai džiaugiasi, kad projektui įgyvendinti neprireikė net metų laiko. Pastatas yra šviesus, su daug natūralios dienos šviesos, kuri suteikia jaukumo jausmą. Pastatas yra A++ klasės, jame sumontuoti šildymą taupantys įrenginiai, vėdinimo sistemos, įvestas 5G internetas.

Galvojant apie ateitį numatytos vietos ir elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui. Žalioji politika ir darnus judumas tampa vis aktualesnėmis temomis, tad nenuostabu, kad ateityje planuojama įsigyti ir gamtą tausojančias viešojo transporto priemones.

Informacija apie statytojus, rangovus ir projektuotojus:

Statytojas: UAB “Marijampolės autobusų parkas”
Projektuotojas: UAB “Niša”

Projekto vadovas: Metas Ražinskas
Projekto autoriai: Vytautas Ražinskas, Ernestas Venckus

Rangovas: UAB “Kalstata”

Statybų vadovas: Andrius Kalinauskas

Statybų techninės priežiūros vadovas: Metas Ražinskas