Šių metų liepos mėnesį oficialus ISUZU atstovas Lietuvoje – UAB „Saločiai ir partneriai“ demonstraciniais tikslais mūsų parko darbuotojams pateikė išbandyti dar vieną naują autobusą.

Isuzu Turquoise – tai 7,7 m. ilgio priemiestinio – tarpmiestinio tipo autobusas, kuriame sumontuotas draugiškas aplinkai ir EURO 5 standartus atitinkantis 5193 cc tūrio variklis kartu su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.

Kaip teigia gamintojas – Turquoise, tai vikrus ir ekonomiškas autobusas, padedantis vežėjui taupyti, o keleiviams saugiai ir patogiai pasiekti kelionės tikslą.

Kad autobusas pritaikytas šiuolaikinių keleivių poreikiams liudija ir tai, kad autobuse jau veikia nemokamas WiFi internetas, bei yra sumontuota kita papildoma įranga: vaizdo monitorius, šaldytuvas ir kavos virimo aparatas.

Reikia paminėti, kad UAB „Marijampolės autobusų parkas“  vairuotojams  šis autobusas iš dalies  jau buvo  pažįstamas. Praėjo keletas mėnesių, nuo tada kaip parką papildė kitas šios markės autobusas – Isuzu Novo Ultra. Tai du giminingi autobusai, kuriuose sumontuoti identiški agregatai, skiriasi tik autobuso ilgis, vietų skaičius ir keletas smulkmenų.