nuo balandžio 14 d. rekonstruojamame „Via Baltica“ ruože prie Marijampolės (57,5–58,8 km) keičiasi eismo  organizavimo tvarka – maždaug 1,3 km ilgio ruože tiek Kauno, tiek Suvalkų (Vilkaviškio) kryptimi eismas bus vienpusis. Planuojama, kad eismo organizavimo pakeitimai galios iki š. m. liepos mėnesio.

Rekonstruojant magistralinio kelio „Via Baltica“ ruožą, intensyviai tęsiami prie Marijampolės esančio viaduko (58,1 km) griovimo ir naujo viaduko statymo darbai. Kad būtų užtikrinta eismo sauga, darbų metu transporto eismas bus organizuojamas atskiriant transporto srautus abipus rekonstruojamo mazgo.

Važiuojantiems nuo Suvalkų Kauno kryptimi, nuo kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 58,8 km eismas bus kreipiamas viena puse, t. y. važiuoti reikės esamu keliu dešiniau prekybos centro „Moki veži“ (Kauno g.) link, toliau naujai įrengto kelio atkarpa kairiau per žiedinę sankryžą ir esamo kelio atkarpa Kauno kryptimi, kaip buvo įprasta.

Išvažiuojant iš Marijampolės ir norint patekti į Vilkaviškį (Suvalkus) ar norinti apsisukti atgal į Vilkaviškį, tai bus galima padaryti per 56,5 km esantį Puskelnių viaduką (Ramunės g.) už esamos „Emsi“ degalinės. Išvažiuoti iš Marijampolės Kauno kryptimi bus galima buvusiu keliu, tiesiai Kauno link, per naujai įrengtą žiedinę sankryžą. Važiuojantiems Į Marijampolę nuo Suvalkų (Vilkaviškio) pusės eismo organizavimas nesikeičia.

Važiuojantiems nuo Kauno pusės Suvalkų (Vilkaviškio) kryptimi, nuo kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 57,5 km eismas bus kreipiamas viena puse, t. y. dešiniau, ties Pietarių kaimu prasidedančiu naujai įrengtu apjungiamuoju keliu ir  maždaug ties 58,5 km įvažiuojant atgal į esamą kelią Suvalkų kryptimi (į dešinę). Įvažiavimas į Marijampolę nuo Kauno pusės vyks kaip nurodyta aukščiau, ties kelio 58,5 km įvažiuojant atgal į esamą kelią ir sukant į kairę Marijampolės kryptimi.

Apie pasikeitusį eismo organizavimą objekte vairuotojus informuos kelio ženklai, todėl prašome vairuotojų būti atidžiais, stebėti kelio ženklus.