Informuojame, kad dėl ,,Via Baltica“ kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai rekonstrukcijos darbų, nuo 2023 m. liepos 28 d. keičiasi keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto Nr. 19 ,,Marijampolės autobusų stotis–Mokolų k.–Strazdiškiai–Rudžiai–Šunskai–Tursučiai“ trasa ir koreguojamas eismo tvarkaraštis.

Nuo liepos 28 d. autobusas neužsuks į sustojimą ,,Mokolų k.“, o kursuos R.Juknevičiaus g. – J.Ambrazevičiaus-Brazaičio g. – Vilkaviškio g. pro  Strazdiškes link Rudžių kaimo į Šunskų miestelį ir Tursučių kaimą, ta pačia trasa autobusas grįš ir atgal.

Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Karkliniai–Degučių k.“ keičiasi trasa ir eismo tvarkaraštis.

Nuo liepos 28 d. autobusas neužsuks į sustojimą ,,Tarpučių g.“ ir ,,Šermukšnių g“. Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Karkliniai–Degučių k.“ kviečiame laukti sustojime ,,Vilkaviškio g“.

Šiuo maršrutu laikinai bus atvežami ir parvežami keleiviai iš Vidgirių ir Valavičių kaimo. Autobusas kursuos Vilkaviškio kryptimi, Gižų sankryžoje pasuks į kairę pusę link Balsupių k, taip pasieks Keturvalakių, Degučių, Karklinių, Vidgirių ir Valavičių kaimus.

Priemiestinis maršrutas Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Karkliniai–Degučių k.“ kursuos tik darbo dienomis.

Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutas Nr. 12 ,,Degučiai–Meškučiai–Skardupiai–Vidgiriai–Valavičiai–Svetlica“ kursuoja iki Svetlicos kaimo, neužsukant į Valavičių kaimą.

Visi keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais pasikeitę eismo tvarkaraščiai skelbiami, Marijampolės savivaldybės svetainėje: Eismo tvarkaraščiai

 

Marijampolės savivaldybės administracija atsiprašo gyventojų už patiriamus nepatogumus.

 

Marijampolės savivaldybės administracija