Nuo šiol „Google Maps“ žemėlapiuose yra sužymėtos visos autobusų stotelės, kuriose keleivius išlaipina ir įlaipina Marijampolės autobusų parko autobusai.

Paspaudus ant stotelės piktogramos atsiranda langas, kuriame yra informacija apie stotelę, bei kiekvieno maršruto kelionės tikslas bei artimiausias išvykimo laikas.

„Google Transit“ kelionių planavimo įrankiu naudojasi daugybė žmonių visame pasaulyje, nes jis suteikia galimybę žmogui susiplanuoti savo kelionę iki pasirinkto objekto nuo durų iki durų minučių tikslumu naudojantis vien tik „Google“ žemėlapiais. „Google Maps Transit“ sistema, pasinaudodama turima informacija apie eismo tvarkaraščius, pagal kiekvieno pageidavimus parenka geriausiai jam tinkantį kelionės maršrutą. Jame nurodomos visos stotelės ir sustojimo laikai jose, persėdimai, galutinis kelionės tikslas ir laikas, kada jis bus pasiektas. Visa tai galima pasiekti jau įprastuose „Google“ žemėlapiuose (maps.google.lt) paspaudus viešojo transporto ikonėlę.

Tai yra džiugi žinia ne tik marijampoliečiams, kurie naudojasi viešojo transporto paslaugomis kiekvieną dieną, bet ir svečiams keliaujantiems per šį regioną, nes susiplanuoti reikalingą kelionės maršrutą galima visiems jau įprastuose „Google“ žemėlapiuose.

Šia paslauga  galima naudotis prisijungus tiek per asmeninius kompiuterius, tiek ir per kitus išmaniuosius įrenginius.