Informuojame, kad dėl ,,Via Baltica“ kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai rekonstrukcijos darbų, nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. keičiasi keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Degučių k.–Karkliniai–Vidgiriai“ trasa ir eismo tvarkaraštis.

Autobusas ir toliau neužsuks į sustojimą ,,Tarpučių g.“ ir ,,Šermukšnių g“. Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Degučių k.–Karkliniai–Vidgiriai“ kviečiame laukti sustojime ,,Vilkaviškio g“.

Šiuo maršrutu ir toliau bus atvežami ir parvežami keleiviai iš Vidgirių kaimo. Autobusas kursuos Vilkaviškio kryptimi, Gižų sankryžoje pasuks į kairę pusę link Balsupių k, taip pasieks Ožkasvilių, Paikiškių, Keturvalakių, Degučių, Karklinių ir Vidgirių kaimus.

Priemiestinis maršrutas Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Degučių k.–Karkliniai–Vidgiriai“ ir toliau kursuos tik darbo dienomis.

Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutas Nr. 12 ,,Degučiai–Meškučiai–Skardupiai–Valavičiai–Svetlica“ nuo rugsėjo 1 d. kursuos ir į Valavičių kaimą, tačiau neužsuks į Vidgirių k.

Vidgirių k. gyventojai bus atvežami vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutu Nr. 8 ,,Degučiai–Ožkasviliai–Balsupiai–Keturvalakiai–Degučių k.–Karkliniai–Vidgiriai“.

Visi keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais pasikeitę eismo tvarkaraščiai skelbiami, Marijampolės savivaldybės svetainėje: https://www.marijampole.lt/transportas/eismo-tvarkarasciai/363  

 

Marijampolės savivaldybės administracija atsiprašo gyventojų už patiriamus nepatogumus.