APIE MUS
APIE MUS

UAB Marijampolės autobusų parkas

Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės autobusų parkas“ buvo įregistruota 1992 m. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų. Įmonės buveinė yra Gamyklų g. 9, LT-68108 Marijampolė. Vežame tiek tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, tiek vietiniais Marijampolės miesto ir priemiesčio maršrutais.

Paskutinės naujienos

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad valstybės ir savivaldybių įstaigų bei verslo įmonių veikla būtų nešališka ir skaidri.

INFORMACIJOS APIE PAŽEIDIMUS UAB „MARIJAMPOLĖS AUTOBUSŲ PARKAS“ TEIKIMO TVARKOS APRAŠAS

UAB „MARIJAMPOLĖS AUTOBUSŲ PARKAS“ KORUPCIJOS PREVENCIJOS POLITIKA

Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, ją gali pateikti vienu iš šių būdų:

    • tiesiogiai, atvykdamas į Marijampolės autobusų parką ir pateikdamas rašytinį prašymą kompetetingam subjektui (buhalterei Brigitai Montvilienei);
    • atsiųsdamas rašytinį pranešimą paštu (adresas – Stoties g. 2B, 68112 Marijampolė), siunčiant pranešimą paštu po adresato pavadinimu turi būti nurodoma žyma „KOMPETENTINGAM SUBJEKTUI ASMENIŠKAI“;
    • atsiųsdamas rašytinį prašymą Marijampolės autobusų parkui elektroninio pašto adresu pranesk@marijampolesap.lt.

UAB „Marijampolės autobusų parkas“ administracija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus skelbiama viešai, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.   Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti, melagingai įskųsti nekaltą asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė.

Skip to content