Keleivių patogumui nuo gruodžio 3 d. atnaujinami šie tolimojo susisiekimo autobusų maršrutai:

  • Marijampolė – Kaunas ekspresas. Iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta 10:50 val. Iš Kauno autobusų stoties autobusas išvyksta 12:15 val. Autobusai kursuoja pirmadieniais ir penktadieniais.
  • Marijampolė – Kaunas ekspresas. Iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta 17:15 val. Iš Kauno autobusų stoties autobusas išvyksta 18:30 val. Autobusai kursuoja penktadieniais ir sekmadieniais.
  • Marijampolė – Klaipėda. Iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta 06:30 val. Iš Klaipėdos autobusų stoties autobusas išvyksta 16:00 val. Autobusai kursuoja pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais.
  • Marijampolė – Panevėžys. Iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta 07:05 val. Iš Panevėžio autobusų stoties autobusas išvyksta 15:10 val. Autobusai kursuoja šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais.
  • Marijampolė – Vilnius ekspresas. Iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta 15:40 val. Iš Vilniaus autobusų stoties autobusas išvyksta  18:40 val. Autobusai kursuoja penktadieniais ir sekmadieniais.

 

Bilietus galima įsigyti autobusų stotyje, autobuse (atsiskaitant mokėjimo kortele arba grynais pinigais)  arba  internetu  https://www.autobusubilietai.lt/ .

Stotis darbą pradeda 6:00 val., baigia – 20:00 val.

Informacijos telefono numeris 8 343 51333

Tarpmiestinių autobusų tvarkarščius galima peržiūrėti: Tarpmiestiniai maršrutai .

Taip pat teikiame siuntų gabenimo paslaugą: „Siuntos autobusais“.