Lietuvoje paskelbto karantino laikotarpiui ir atsižvelgiant į šiuo metu pervežamų keleivių skaičių nuo lapkričio 7 d., keičiasi miesto ir priemiesčio reguliaraus susisiekimo maršrutinių autobusų eismo tvarkaraščiai. Visi miesto ir priemiesčio autobusai darbo dienomis kursuos mažiau reisų nei įprastai, taip pat autobusai nekursuos savaitgaliais t. y. šeštadieniais ir sekmadieniais.

Dėmesio! Nuo lapkričio 7 d. iki paskelbto karantino laikotarpio pabaigos šie miesto ir priemiesčio reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusai nekursuos:

  • Nr. 16 „Patašinė – Trakiškiai – Kvietiškis“;
  • Nr. 26 „Mokolai – Kūlokai – Želsva“.

Gyventojai, norintys atvykti iš Patašinės į miestą ir atgal, galės tai padaryti su priemiestiniu maršrutiniu autobusu Nr. 23 „Marijampolės autobusų stotis – Igliauka – Gudeliai – Riečiai – Daugirdai“. Kursuodamas autobusas užsuks į Patašinės gyvenvietę, o gyventojai norintys atvykti iš Kūlokų k. į miestą ir atgal tai galės padaryti su priemiestiniu maršrutiniu autobusu Nr. 33 „Degučiai – Liudvinavo kr. – Želsva – Naujiena“.

Pasikeitę eismo tvarkaraščiai nebus patalpinti viešojo transporto laukimo stotelių informacinėse lentose, visus pasikeitimus sekite žemiau pateiktoje nuorodoje:

https://www.marijampole.lt/transportas/eismo-tvarkarasciai/363

Marijampolės savivaldybės administracija